Think Products Crispy Fruits Pure Apple

Think Products Crispy Fruits Pure Apple

Think Products Crispy Fruits Pure Apple

Regular price
$1.50
Regular price
Sale price
$1.50
Unit price
per 
Availability
Sold out
Tax included.
Regular price
$1.50
Regular price
Sale price
$1.50
Unit price
per 
Availability
Sold out
Tax included.

Customer Reviews
4.8 Based on 12 Reviews
Write a Review Ask a Question
  • Reviews
  • Questions

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
  • taste
  • kids
  • Texture
  • snack
  • everyone
  • husband
  • apple
  • house
  • lunch box
  • 9/10
H
07/17/2019
Hannah
  • What did you think of the taste of this product on a scale of 1-5? 12345
Yummy

Everyone in the house loves these, even my husband.

RE
07/12/2019
Revan E.
  • What did you think of the taste of this product on a scale of 1-5? 12345
satisfying kids snack

A great little snack for kids.

J
07/03/2019
Jaimee
  • What did you think of the taste of this product on a scale of 1-5? 12345
The best

My son is 3 these have been his fav snack since he was a year old. Highly recommended.

TW
07/02/2019
Tabitha W.
  • What did you think of the taste of this product on a scale of 1-5? 12345
My #1 snack ( & not just for the kids)

I LOVE THESE all of their flavours, particularly the pineapple one. Strawberry is delish, but the kids do resemble a vampire post feeding frenzy after a packet of them These are great on their own, such a satisfying crunchy crispy 'chip' but my personal favorite is adding to granola or acai bowls. best snack for the kids when we are out and about

A
07/01/2019
Amanda
  • What did you think of the taste of this product on a scale of 1-5? 12345
Yummy

I loved the taste and texture of these. Both my son and daughter really enjoyed them. Too much packaging for my liking though.

back to top